DevOps Engineer

Chcemy stworzyć zespół specjalistów DevOps, którzy będą dbali o utrzymanie i zarządzanie klastrami Kubernetes dla międzynarodowego start-upu, dostarczającego oprogramowanie dla urządzeń IoT w obszarze telekomunikacji, z którym współpracujemy. Osoby w tym zespole będą miały okazję pracować z blisko 20 modułami, zajmować się instalacją na ponad 70 maszynach wirtualnych, debugowaniem w Kernel i wiele więcej.

Czy spełniasz te wymagania?

• Doświadczenie w instalacji i konfiguracji klastra Kubernetes

• Zaawansowana znajomość protokołów sieciowych m.in. BGP, troubleshooting (w szczególności między klastrami Kubernetes)

• Ogólne zrozumienie co najmniej jednej platformy chmurowej AWS/Azure/Google

• Bardzo dobra znajomość systemu operacyjnego Linux (rodzina Debian)

• Doświadczenie w automatyzacji i paczkowaniu aplikacji (w Kubernetes przy użyciu Helm) oraz usług dodatkowych (m.in. Kafka, Hadoop, bazy danych)

• Swobodna komunikacja w języku angielskim

Zakres obowiązków:

• Zarządzanie komponentami platformy Linux OS

• Zarządzanie komponentami platform OpenStack, Microsoft Azure, AWS

• Tworzenie, utrzymywanie i zarządzanie klastrami Kubernetes

• Tworzenie skryptów i narzędzi do automatycznego wdrażania

• Współpraca z zespołem programistów, budowa pakietów oprogramowania (repozytorium Debiana lub obrazy Dockera)

W Eyzee oferujemy

  • ikona bonusu

    Umowa B2B lub UoP

    Dopłata do opieki medycznej dla Ciebie i rodziny

    Opłata za pozostawanie w gotowości

    Dostęp do karty sportowej

    Laptop

    Kawa, herbata, mleko

    Plan rozwoju osobistego

    Spotkania integracyjne i wyjazdy firmowe

    Świeże owoce

    Dostęp do kuchni

    Budżet szkoleniowy

Warunki i formy zatrudnienia w Eyzee

  • Umowa B2B lub UoP

  • Okres próbny trzy miesiące – na umowę zlecenie, jeśli nie masz swojej działalności

  • Miesiąc wypowiedzenia

  • Dla studentów możliwa umowa zlecenie, jeśli nie chcesz prowadzić działalności

  • Opłata za pozostawanie w gotowości

  • Gwarancja wypłaty niezależnie od uczestnictwa w projekcie