fbpx

DevOps Engineer

16 000 – 22 000 PLN + VAT (B2B)

Stack technologiczny: Linux, Docker, Networking, Jenkins, CI/CD, Helm, Kubernetes, Bazy danych

Zadania:

• tworzenie skryptów i narzędzi do automatycznego wdrażania

• utrzymanie ciągłości działania pracy platformy, prace instalacyjne, konfiguracyjne

• ocena nowych rozwiązań, narzędzi metod i standardów DevOps

• współpraca z zespołami administratorów, programistów, testerów

Wymagania:

• rozumienie i znajomość metodologii DevOps

• znajomość narzędzi i rozwiązań, takich jak: Docker, Jenkins, Git

• doświadczenie w automatyzacji procesów rozwoju, wdrożenia i testowania oprogramowania (Continuous Integration / Delivery)

• komunikatywność, otwartość na nowe wyzwania i umiejętność spojrzenia na nie z różnych perspektyw

W Eyzee oferujemy

  • ikona bonusu

    stabilne zatrudnienie, także po zakończeniu projektu

    przegląd kompetencji oraz planowanie awansów

    Akademia Eyzee – wewnętrzny program szkoleń

    Talk&Beer – wyjścia i wyjazdy integracyjne

    praca zdalna i elastyczne godziny pracy

    mocny kompetencyjnie zespół składający się w większości z seniorów

    budżet szkoleniowy

    dofinansowanie prywatnej opieki medycznej

    płatne dni wolne

    zgrany zespół - 98% współpracowników jest zadowolonych z pracy w Eyzee

    nauka angielskiego

    karta Multisport

Call Now Button