o firmie

Firma Eyzee istnieje na rynku od trzech lat. Przez ten niedługi czas udało nam się stworzyć ponad 50 osobową organizację, która wspiera biznes Klientów budując i wdrażając wraz z nimi rozwiązania informatyczne, dzięki którym ich biznes przyspiesza. Działamy w wybranych obszarach i sektorach, między innymi telekomunikacja, bankowość i administracja publiczna. Dotychczasowe doświadczenie pokazuje, że bardzo szybko adaptujemy się u nowych klientów i w nowych obszarach gospodarki.

Współpracujemy z naszymi klientami w różnych modelach: w zależności od ich potrzeb: bodyleasing, team leasing, projekty realizowane przez Eyzee od A do Z. Jako zewnętrzni partnerzy umiemy szybko i trafnie ocenić, które obszary wymagają zmiany oraz zaproponować odpowiednio dobrane pod kątem kosztów i efektywności rozwiązania. Mamy doświadczenie w pracy przy wieloetapowych, złożonych projektach realizowanych dla dużych klientów. Chętnie się tą wiedzą dzielimy, a w przypadku realizacji projektów team leasingowych i fixed price wykorzystujemy na korzyść klienta nasze wieloletnie doświadczenia i synergię płynącą z dobrze znających się członków zespołu.

Przez krótki czas naszej działalności stworzyliśmy markę, która zaczyna być kojarzona z wysoką jakością świadczonych usług, profesjonalizmem, ale także, co jest dla nas równie ważne, z miłą atmosferą współpracy. Możemy się pochwalić portfelem ponad 20 klientów. Większość z naszych klientów regularnie przedłuża umowy z Eyzee. Naszym celem jest utrzymanie dobrej marki przy jednoczesnym dalszym rozwoju współpracy przy realizacji innowacyjnych projektów.

Misja Eyzee

Wspieramy rozwój biznesu naszych klientów – doradzamy, budujemy i współtworzymy dopasowane do potrzeb, wysokiej jakości rozwiązania informatyczne.

Wizja Eyzee

Doradzamy i współpracujemy blisko z naszymi klientami na każdym etapie realizacji projektu, rozumiejąc wyzwania przed jakimi stoją. Gwarantujemy wsparcie doświadczonych specjalistów. Dbamy o najwyższą jakość usług i przyjazną atmosferę współpracy.

Tworzymy przyjazne miejsce pracy i rozwoju dla specjalistów w branży IT, zapewniamy ciekawe wyzwania, dbając o dobrą komunikację i atmosferę w zespole.

Zespół zarządzający

zdjęcie zarządu
 • Paweł Ciereszyński

  Dyrektor ds. Technologii

  • Paweł to doświadczony Manager IT i architekt, zajmujący się rozwojem systemów w różnorodnych środowiskach programistycznych. Specjalizuje się w projektowaniu, programowaniu i integracji systemów IT. Doświadczenie zdobywał w projektach dla branży finansowej - w bankach, domach maklerskich, instytucjach obsługujących karty płatnicze oraz w jednostkach administracji publicznej.
  • Interesuje się wszystkim w IT, śledzi trendy w świecie IT, poznaje najnowsze technologie, i dba o ciągły rozwój i motywację zarówno swoją jak i współpracowników. Stawia na rozwiązania, które prowadzą do przyspieszenia IT - skracają czas, obniżają koszty, zmniejszają ryzyko, ułatwiają pracę. Poza pracą jak tylko może, ucieka z miasta. Lubi sport, dobrą książkę.
  • W Eyzee jest CTO (Dyrektorem ds. Technologii), nadzoruje Software House, odpowiada za wyznaczanie kierunków technologicznego rozwoju firmy oraz za rozwój kompetencji osób.
 • Agnieszka Grad-Kowalska

  Prezes Zarządu

  • Agnieszka posiada wieloletnie doświadczenie w firmach doradczych i projektach IT w sektorze finansowym dla największych firm w kraju i zagranicą. Zarządzała m.in. projektami wdrożeniowymi związanymi z płatnościami i obsługą kart płatniczych w Bankach, projektami obejmującymi wdrożenie procesu obsługi wniosku o kredyt hipoteczny oraz projektów wdrożeniowych zintegrowanych systemów e-learningowych.
  • W wolnym czasie gra w tenisa i jeździ na nartach lub spędza go z ukochanymi córkami, najlepiej w ramach dalekich podróży.
  • W Eyzee, jako Prezes Zarządu, Agnieszka odpowiedzialna jest za wyznaczanie strategicznych celów, kierunku działań i dbanie o rozwój firmy.
 • Marcin Powałowski

  Dyrektor Operacyjny

  • Marcin posiada szerokie doświadczenie w prowadzeniu pełnego zakresu projektów, budowaniu i zarządzaniu zespołami projektowymi, zarządzaniu budżetami, analityce biznesowej, projektowaniu procesów oraz aplikacji biznesowych. Zrealizował wiele projektów technologicznych dla administracji publicznej, doskonale rozumie specyfikę sektora publicznego jak i prywatnego. Przez lata związany z technologiami Oracle, na koncie ma również projekty badawcze z zakresu innowacyjnych technologii oraz współpracę przy tworzeniu startupów.
  • Czas wolny spędza na podróżach i odpoczynku przy dobrej muzyce i literaturze.
  • W Eyzee pełni funkcję Dyrektora Operacyjnego, swoją ekspertyzą optymalizuje proces sprzedażowy, odpowiada za realizację strategii i wspiera rozwój firmy. W długofalowej perspektywie stara się łączyć podejście AGILE z elementami turkusowej organizacji.