fbpx

Przyspieszamy karierę!

Stawiamy na rozwój, abyś razem z nami mógł sięgać po więcej.

Eyzee to przyjazne miejsce pracy, w którym jasno wytyczamy ścieżki rozwoju i realizujemy projekty dla największych organizacji.

  • 5

    lat na rynku

  • 90+

    specjalistów IT

  • 55+

    zrealizowanych projektów

  • 98%

    zadowolonych współpracowników*

* 98% na TAK! Tak odpowiedzieli nasi współpracownicy na pytanie, czy jesteś zadowolony z pracy w Eyzee

Co z nami zyskasz?

Przyspieszamy IT

alt

udział w projektach dla dużych i znanych organizacji

alt

specjalizujemy się w branżach: finanse, administracja publiczna, telekomunikacja, ecommerce

alt

stosujemy metodyki zwinne i najlepsze praktyki: JIRA, GIT, pull request reviews, code review

alt

jesteśmy naprawdę dobrzy w pracach analitycznych, tworzeniu oprogramowania, zapewnieniu jakości oraz wdrożeniach rozwiązań Atlassian

Stawiamy na rozwój

alt

pracujesz z developerami, projektantami testów i konsultantami z wieloletnim doświadczeniem

alt

Akademia Eyzee to nasz wewnętrzny system szkoleń

alt

zapewniamy budżety na szkolenia, rozwijamy umiejętności miękkie, uczymy się angielskiego

alt

oferujemy różnorodne zadania i możliwość zmiany projektu

Team Eyzee

alt

zgrany zespół i dobra atmosfera

alt

partnerskie środowisko pracy

alt

dbamy o relacje, także podczas Talk&Beer-ów, wyjazdów integracyjnych i wyjść projektowych

alt

onboarding do firmy i na projektach

alt

lubimy pytających i chętnie dzielimy się wiedzą

Dodatkowe korzyści

alt

stabilność zatrudnienia, nawet po zakończeniu projektu

alt

w większości przypadków pracujemy zdalnie

alt

umowa UoP lub B2B - Ty decydujesz!

alt

elastyczne godziny pracy

alt

prywatna opieka medyczna i karta sportowa

Jak dołączyć do Team Eyzee?

To proste, jak … kompilacja dobrze napisanego kodu

  • alt

    Zrób pierwszy krok

    Wyślij nam CV. Skontaktujemy się z Tobą, aby umówić spotkanie on-line.

  • alt

    Poznajmy się

    Porozmawiamy o Twoich doświadczeniach i oczekiwaniach oraz opowiemy o firmie. Sprawdzimy, jak pasujemy do siebie i co możemy razem osiągnąć.

  • alt

    Porozmawiajmy technicznie

    Spotkaj się on-line z doświadczonym programistą lub kierownikiem projektu, aby sprawdzić swoje kompetencje techniczne. W czasie spotkania otrzymasz feedback, który pozwoli Ci na dalszy rozwój.

  • alt

    Witaj na pokładzie!

    Przyjazny onboarding pozwoli Ci lepiej nas poznać i rozpocząć nową przygodę w zespole Eyzee.

Zrób pierwszy krok i przyspiesz z nami swoją karierę!

Nie znalazłeś oferty dla siebie? Wyślij swoje CV i daj się poznać! Systematycznie rozwijamy nasze projekty i szukamy nowych współpracowników.

Masz pytania lub chcesz wiedzieć więcej?

Skontaktuj się z nami

  • alt

    Monika Hycnar

    HR Manager

    alt
  • alt

    Lena Sarnowska

    Specjalista ds. HR

    alt
Call Now Button