fbpx

Analityk Biznesowo - Systemowy

12 000 – 20 000 PLN + VAT (B2B)

Stack technologiczny: UML, GUI, BPMN, Enterprise Architect / Confluence / Jira / SQL

Zadania:

• zbieranie i analiza wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych

• projektowanie rozwiązań i nadzorowanie procesu wdrażania zgodnie z wymaganiami biznesowymi

• przygotowanie, archiwizowanie i aktualizowanie dokumentacji projektowej

• wsparcie analityczne na etapach projektowania, programowania, testowania oraz wdrożeń nowych lub zmodyfikowanych systemów informatycznych

• modelowanie rozwiązań uwzględniając aspekty integracji z innymi systemami

• udział w procesach migracyjnych systemów

Wymagania:

• doświadczenie w projektowaniu rozwiązań / systemów

• umiejętność modelowania procesów z wykorzystaniem UML

• doświadczenie w przekładaniu wymagań biznesowych na zadania do realizacji przez zespół developerów

• umiejętność modelowania komunikacji pomiędzy systemami

• doświadczenie przy migracji danych z różnych systemów

• umiejętność modelowania struktury danych

• doświadczenie w projektowaniu GUI

• praktyczna znajomoścć BPMN, Enterprise Architect / Confluence /Jira

• doświadczenie w analizie istniejących i w projektowaniu nowych interfejsów

• umiejętność pracy z rozproszonym Klientem

Mile widziane:

• doświadczenie w obszarze bankowości

• znajomość relacyjnych baz danych, tworzenia zapytań w języku SQL

W Eyzee oferujemy

  • ikona bonusu

    stabilne zatrudnienie, także po zakończeniu projektu

    przegląd kompetencji oraz planowanie awansów

    Akademia Eyzee – wewnętrzny program szkoleń

    Talk&Beer – wyjścia i wyjazdy integracyjne

    praca zdalna i elastyczne godziny pracy

    mocny kompetencyjnie zespół składający się w większości z seniorów

    budżet szkoleniowy

    dofinansowanie prywatnej opieki medycznej

    płatne dni wolne

    zgrany zespół - 98% współpracowników jest zadowolonych z pracy w Eyzee

    nauka angielskiego

    karta Multisport

Call Now Button