fbpx

Blog

DevOpsDays – podsumowanie konferencji

25 kwietnia 2023 r. w Krakowie odbyła się 4. edycja konferencji technicznej DevOpsDays poświęconej tworzeniu oprogramowania i infrastruktury IT. Wydarzenie zgromadziło 350 uczestników z całej Polski, wśród których znalazł się Michał Starzec z zespołu Quality Assurance w Eyzee S.A.

DevOpsDays to miejsce wymiany wiedzy i doświadczeń, które integruje środowisko developerów, testerów i administratorów. Uczestnicy tegorocznej edycji wzięli udział w 11 prelekcjach, skupionych na praktycznych aspektach pracy zespołów DevOps.

Michała szczególnie zainteresowała prezentacja A better approach for orchestrating task with Tekton Pipelines, którą wygłosił Rafał Bigaj, Architekt w IBM oraz SLAs, SLIs, SLOs: Demystifying Reliability Metrics Matta Simonsa, Head of Platform Engineering w Fanatics Betting and Gaming.

DevOpsDays - podsumowanie konferencji
Uczestnicy DevOpsDays (autor: Mikołaj Bała)

Tematyka DevOpsDays nie ogranicza się do nowych narzędzi i technologii. Równie ważne są zagadnienia związane ze współpracą i komunikacją w zespołach DevOps, a unikalne formaty zachęcają do aktywnego udziału. Ignite Talks umożliwiają uczestnikom prowadzenie własnych 5-minutowych sesji, a Open Space pozwala im samodzielnie decydować o tematach prowadzonych dyskusji.

Michał, który brał udział we wszystkich edycjach wydarzenia, już zapowiedział swoją obecność za rok.

Call Now Button