fbpx

Tester Automatyzujący

10 000 – 20 000 PLN + VAT (B2B)

Stack technologiczny: Selenium, JBehave, Cucumber, Jenkins, BPM, Java, SQL

Zadania:

• realizacja testów funkcjonalnych, automatycznych i wydajnościowych systemów zgodnie z dokumentacją i ustaleniami z analitykami

• codzienna praca w Selenium, Java / Groovy, JBehave / Cucumber, BPM, Jenkins

• tworzenie testów zgodnie z TDD i BDD

• przygotowanie planu testów i przypadków testowych

• analiza i raportowanie wyników testów

• aktualizacja dokumentacji testowej

• wdrażanie i rozwijanie nowych metod/ metodyk/ narzędzi wspierających procesy testowania

Wymagania:

• min. 2 lata doświadczenia w tworzeniu testów automatycznych w JAVA

• znajomość Selenium, Cucumber, JBehave

• praktyczna znajomość SoapUI (testy usług REST / SOAP)

• wiedza z zakresu realizacji testów funkcjonalnych

• umiejętność w tworzeniu raportów wyników testów i aktualizacji dokumentacji testowej

• doświadczenie w analizowaniu dokumentacji, przygotowaniu planu testów i przypadków testowych

• znajomość Jira, Confluence

• doświadczenie w tworzeniu zapytań do baz danych w SQL

• mile widziana znajomość metodyk TDD/BDD oraz tworzenia historyjek testowych

W Eyzee oferujemy

  • ikona bonusu

    stabilne zatrudnienie, także po zakończeniu projektu

    przegląd kompetencji oraz planowanie awansów

    Akademia Eyzee – wewnętrzny program szkoleń

    Talk&Beer – wyjścia i wyjazdy integracyjne

    praca zdalna i elastyczne godziny pracy

    mocny kompetencyjnie zespół składający się w większości z seniorów

    budżet szkoleniowy

    dofinansowanie prywatnej opieki medycznej

    płatne dni wolne

    zgrany zespół - 98% współpracowników jest zadowolonych z pracy w Eyzee

    nauka angielskiego

    karta Multisport

Call Now Button