fbpx

QA Analityk

10 000 – 17 000 PLN + VAT (B2B)

Stack technologiczny: Linux, SQL, Jira, Confluence, Java, Python, REST API, Selenium WebDriver, ISTQB

Zadania:

• tworzenie przypadków i scenariuszy testowych

• przeprowadzanie testów funkcjonalnych

• analizowanie wykrytych i zgłoszonych błędów

• dokumentacja i raportowanie wykonanych testów (wady, postępy)

• udział w recenzji dokumentacji wymagań

• ścisła współpraca z programistami​

Wymagania:

• min. 3 letnie doświadczenie w realizacji testów funkcjonalnych

• praktyczne doświadczenie w tworzeniu scenariuszy testowych i raportów wyników testów

• swobodna komunikacja w języku angielskim

• znajomość systemu Linux

• doświadczenie w tworzeniu zapytań do baz danych w SQL

• znajomość narzędzi Atlassian: Jira, Confluence​

• doświadczenie w branży bankowej lub w korporacyjnej

• duża samodzielność, dokładność i dbałość o szczegóły​

Mile widziane:

• doświadczenie w programowaniu w języku Java lub Python

• doświadczenie przy automatyzacji testów (REST API, Selenium WebDriver)

• certyfikat ISTQB

W Eyzee oferujemy

  • ikona bonusu

    stabilne zatrudnienie, także po zakończeniu projektu

    przegląd kompetencji oraz planowanie awansów

    Akademia Eyzee – wewnętrzny program szkoleń

    Talk&Beer – wyjścia i wyjazdy integracyjne

    praca zdalna i elastyczne godziny pracy

    mocny kompetencyjnie zespół składający się w większości z seniorów

    budżet szkoleniowy

    dofinansowanie prywatnej opieki medycznej

    płatne dni wolne

    zgrany zespół - 98% współpracowników jest zadowolonych z pracy w Eyzee

    nauka angielskiego

    karta Multisport

Call Now Button