fbpx

Blog

Jira Service Management – darmowy ITSM w promocji Atlassian

Jira Service Management darmowy ITSM promocja Atlassian

Jira Service Management za darmo przez rok? Tak, jest to możliwe dzięki nowej promocji END BSM NOW producenta, czyli firmy Atlassian. Co to jest BSM? To skrót od Bad Service Management, czyli takiej sytuacji w firmie, gdy używane są systemy ITSM (IT Service Management) starego typu, które nie potrafią efektywnie obsługiwać wniosków, zgłoszeń z różnych działów w firmie. Bad Service Management występuje, gdy zespoły programistyczne, IT i biznesowe pracują w izolacji, co uniemożliwia im kooperację. Nowoczesny system ITSM nazywany jest często ESM (Enterprise Service Management). Przykładem takiego systemu jest właśnie Jira Service Management, która łączy działy developerskie, IT i biznesowe, ale może być wykorzystywana również jako klasyczny ITSM.

Jira Service Management Standard CLOUD

Jira Service Management znana była dawniej jako Jira Service Desk. Początkowo był to zwykły ITSM, standardowy service desk, czyli system zgłoszeniowy dla działów IT. Dzięki service desk zarządzanie żądaniami, incydentami, problemami, zmianami jest łatwe z poziomu osoby zgłaszającej jak i obsługującej zgłoszenia. Kiedy dodamy do ITSM wbudowane rozwiązanie zarządzania wiedzą i portal samoobsługowy, z którego mogą korzystać działy biznesowe w firmie, możemy mówić o ESM – Enterprise Service Management.

Dużym ułatwieniem dla administratora Jira jest ponad 300 wbudowanych szablonów i kreator formularzy. Możliwości wdrożeniowe Jiry są ogromne również dzięki tzw. pluginom (ang. add-ons), dodatkom z Atlassian Marketplace – miejsca, w którym można wyszukać rozszerzenia do Jiry i innych produktów Atlassian. Pozwalają optymalizować service desk pod potrzeby konkretnej firmy.

Jira Service Management to rozwiązanie ITSM, które pozwala na szybkie i sprawne zarządzanie również procesami biznesowymi. Narzędzie service desk oferuje intuicyjne funkcje automatyzacji pracy nad zgłoszeniami oraz gromadzi informacje o zgłoszeniach i je monitoruje. Co istotne, daje ono organizacjom czas na skoncentrowanie się na tym, co jest naprawdę ważne – obsłudze osoby zgłaszającej i rozwiązaniu jej potrzeby, problemu. Jira umożliwia szybsze zarządzanie usługami, zwiększenie produktywności i optymalizację procesów wokół nich. Ponadto narzędzie ITSM umożliwia organizacji efektywną obsługę osoby zgłaszającej przy jednoczesnym obniżeniu kosztów. Dzięki Jira można skutecznie monitorować wszelkie poziomy wsparcia, od typowych problemów technicznych po te bardziej skomplikowane.

Jira to idealne rozwiązanie dla małych i średnich firm, ponieważ może ono zapewnić im elastyczność w razie potrzeby – sprostać nowym okolicznościom i oczekiwaniom klientów. ITSM to wygodny, zorientowany na rozwiązanie sposób zarządzania usługami, który może pomóc Twojej firmie w osiągnięciu lepszych wyników. Z jego automatyzacjami i szablonami procesów możesz ulepszać swoje rutynowe procesy biznesowe i poprawiać przejrzystość operacyjną. Ponadto Jira oferuje łatwy dostęp do informacji niezbędnych do poznania potrzeb klienta oraz monitorowania postępu prac obsługi zgłoszeń. Praca stanie się efektywniejsza, a Ty bardziej skoncentrowany na satysfakcji osoby zgłaszającej.

Jira Service Management Standard CLOUD to innowacyjne rozwiązanie dla firm, które chcą zarządzać swoimi usługami serwisowymi w sposób efektywny i skuteczny. Jira oferuje zaawansowaną automatyzację, aby umożliwić szybszy przepływ informacji i wiadomości oraz łatwe monitorowanie postępów prac serwisowych. Umożliwia to lepsze zarządzanie usługami i dostarczenie wysokiej jakości usługi klientom. To idealne rozwiązanie do budowania trwałej relacji między Twoim biznesem a Twoimi klientami.

Service desk to łatwe w użyciu narzędzie, które zapewnia Ci pełną widoczność i kontrolę nad wszystkimi czynnikami mającymi wpływ na jakość usług. Rozwiązanie to pomaga organizacjom poprawić szybkość odpowiedzi i skutecznie reagować na potrzeby klientów. Umożliwia przechwytywanie informacji o błędach oraz monitorowanie poziomu obsługi posprzedażowej. Service desk zapewnia również bogatszy zestaw funkcji, takich jak automatyzacja procesu, monitorowanie dostępnych usług oraz narzędzie do tworzenia raportów. Jira pozwala firmom na sprawne zarządzanie ich usługami przy jednoczesnym wykorzystaniu nowych technologii i rozwiązań cloud.

Warto przypomnieć, że Jira Service Management została uznana w Raporcie Gartnera oraz Raporcie Forrestera za Lidera wśród platform ITSM dostępnych na rynku. Jira posiada również certyfikat PinkVERIFY ITIL 4 co gwarantuje bezpieczeństwo i wydajność systemu ITSM. 

Jira Service Management za darmo przez 1 rok – szczegóły promocji

Bieżąca sytuacja ekonomiczna sprawia, że wiele organizacji szuka sposobów na obniżenie kosztów i poprawę efektywności. Inwestują w rozwiązania, które pozytywnie wpłyną na ich biznes. Jednym z nich jest Jira Service Management. To przełomowa oferta na rynku ITSM, która zapewnia dużą wartość za ułamek kosztów starszych narzędzi ITSM. Dzięki temu małe i średnie firmy mogą korzystać z rozwiązania ITSM najwyższej klasy ESM.

Promocja skierowana jest zarówno do firm, które nie korzystają z Jira Service Management w wersji CLOUD, ale na przykład używają innych produktów Atlassian jak Jira Software, Confluence, jak i firm, które chcą poznać nowoczesne rozwiązanie ITSM za darmo przez 1 rok.

Warto pamiętać, że promocja jest ograniczona czasowo do 31 marca 2023 (konieczne jest uruchomienie narzędzia przed tym terminem) i dotyczy do 10 agentów Jira Service Management CLOUD w wersji Standard. Przekroczenie liczby 10 agentów, uaktualnienie do niższej wersji planu (do Free) lub wyższej wersji planu (do Premium lub Enterprise) w dowolnym momencie trwania promocji spowoduje natychmiastowe zakończenie promocji, a uczestnik promocji będzie odpowiedzialny za korzystanie z produktów JSM Cloud według aktualnych stawek od dnia zakończenia promocji do końca bieżącego okresu subskrypcji.

Należy zwrócić uwagę, że jeśli użytkownik nie zakończy korzystania z produktów Jira Service Management Cloud, zostaną one automatycznie odnowione po aktualnych stawkach na koniec okresu subskrypcji. O ile subskrypcja uczestnika nie zostanie anulowana przed końcem promocji, zostanie automatycznie odnowiona na tym samym poziomie subskrypcji po cenach, które będą obowiązywały w momencie odnowienia. Oczywiście Atlassian powiadomi o tym w wiadomości e-mail nie później niż trzydzieści dni przed końcem promocji. Jeśli płatność przy użyciu prawidłowej metody nie zostanie zrealizowana w momencie odnowienia, Atlassian rozpocznie proces ponaglania, wysyłając wiadomości e-mail z przypomnieniem o płatności. W razie braku płatności w ciągu czternastu dni od daty odnowienia Atlassian usunie konto Jira Service Management uczestnika.

Licencje Jira Service Management Standard CLOUD – cena po upływie promocji

Po upływie promocji ceny Jira Service Management Standard będą obowiązywały według aktualnego cennika w danym czasie. Teraz ceny zależne są od ilości agentów (im więcej tym taniej za 1 agenta) oraz rozliczania subskrypcji w trybie miesięcznym lub rocznym.

O tym kim są agenci oraz gdzie kupić licencje w dobrych cenach, nie tylko w bieżącej promocji, można przeczytać w artykule: Licencje Atlassian: Jira, Confluence – Cena. Wyjaśniamy w nim szczegóły dotyczące licencjonowania najpopularniejszego systemu ITSM.

Atlassian Experts – pomoc z licencjami, wdrożeniem i optymalizacją Jira

W Eyzee, które jest GOLD Partnerem Atlassian w Polsce, stworzyliśmy specjalny zespół Atlassian Experts. Zadaniem ekspertów jest pomoc we wdrożeniach produktów Atlassian w tym Jira Service Management. Pomagamy również w optymalizacji wdrożonych systemów Jira Software, Jira Service Management, Confluence i innych. Jeśli potrzebujesz pomocy w zarządzaniu licencjami lub chcesz uzyskać więcej informacji na temat cen po okresie promocyjnym, jesteśmy tutaj aby ci pomóc.

Jako specjaliści od wdrożeń i licencji Atlassian, możemy zagwarantować, że cena po upływie promocyjnym będzie opłacalna dla Twojej firmy. Wszystkie nasze oferty są przystępne cenowo i wyróżniają się szybkim czasem realizacji. Nasz zespół ekspertów jest gotowy do udzielenia porad dotyczących licencji Jira oraz do omówienia jej optymalizacji. Chcemy mieć pewność, że korzystasz z usług Atlassian w najbardziej efektywny i opłacalny dla Ciebie sposób.

Chcesz się dowiedzieć więcej?
Wypełnij formularz

Call Now Button